Kasy fiskalne

Kasy fiskalne

      Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem oraz serwisem Kas fiskalnych i drukarek firmy NOVITUS. Urządzenia charakteryzują sie bezawaryjnością, zaawansowaną technologią. To marka gwarantująca najbardziej innowacyjne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych, automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.

    

UWAGA !!!!

Obowiązek integracji kas fiskalnych on-line

z terminalem płatniczym został

przesunięty do 1 stycznia 2025 roku

 

 

1 Stycznia 2023 wycofane ze sprzedaży zostają kasy z kopią elektroniczną.

Od 1 stycznia 2023 roku w sprzedaży będą wyłącznie kasy ON-LINE

Podatnicy którzy nie są zobligowani ustawą do wymiany na kasy ON-LINE a wcześniej zakupili kasy z kopią elektroniczną lub papierową będą mogli je używać do zapełnienia pamięci fiskalnej.

 

Jeżeli rozpoczynasz działalność i jest to twoja pierwsza kasa fiskalna możesz otrzymac zwrot poniesionych kosztów przy zakupie w wysokości 90 % ceny netto, jednak nie więcej niz 700 zł tylko i wyłącznie na kasę ON-LINE .

Zwrot mogą otrzymać również podatnicy którzy uzyskali już zwrot za zakupione wcześniej kasy a są zobligowani ustawą do wymiany na kasy ON-LINE.

Podatnik, jest obowiązany zapewnić połączenie internetowe umożliwiające automatyczne lub na żądanie przesyłanie danych między kasą ON-LINE a Centralnym Repozytorium Kas, zgodnie z harmonogramem przesyłania danych.   

Zajmujemy się dokumentacją dotyczącą zgłoszenie Podatnika do Urzędu Skarbowego

 

Masz pytania napisz lub zadzwoń

 

multicomp@poczta.onet.pl

tel/fax: 68 3755959

 

 

 

© Copyright 2006 - 2024 by Multi-Comp. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Wykonanie: Compute Web Studio